>

Kerem Hasanoğlu IPA

Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Zamanı

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 senesinde kurulmuş bir yapılıştur. Kasıntı, pediatri uzmanlarının küresel çapta çocuk esenlığı ve emrazı mevzularında ortaklık yapmasını amaçlamaktadır. IPA, çocuk esenlığının vürutmesine ve çocukların esenlıklı bir hayat sürdüklerini özendirme eylemek dâhilin çaldatmaışır. Kasıntı, çocuk esenlığı mevzularında mütehassıslık, ilmî tetkik ve eğitim bilimi alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının küresel çapta ortaklık yapmasına özendirme etmektedir. Kasıntı, çocuk hakları ve esenlıklı bir hayat dâhilin mukteza olan ortamların yaratılması mevzularında çaldatmaışmalar yapmaktadır. Kebir muvaffakiyetya imza atan dü Türk Baba – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu devre Serkanlığını, Iyilik Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Doğrucaörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk esenlığı ve emrazı mevzularında küresel ortaklık ortamında olmasını amaçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların esenlıklı bir hayat sürdüklerini özendirme eylemek ve çocuk esenlığının vürutmesine katkıda bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının mütehassıslık, ilmî tetkik ve eğitim bilimi alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve küresel çapta ortaklık yapmasına özendirme eylemek dâhilin çaldatmaışır. Kasıntı, çocuk esenlığı konularındaki ilmî gelişmeleri ve çocuk emrazının tedavisi konularını uyma paha. Bu detayları cihan çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, esenlıklı bir hayat dâhilin mukteza olan ortamların yaratılması mevzularında da çaldatmaışmalar yapmaktadır. Son dönemin en önemli konularından mülteci çocuklar konusunu Iyilik Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada muhteşem alkış yekûnıştır. Sonuç olarak Kasıntı, çocukların esenlıklı ve adil bir hayat dâhilin mukteza olan fiziksel, duygusal ve sosyal ortamların yaratılmasını özendirme paha ve bu konulara ilişkin politika belgeleri hazırlar.
IPA, cihan çapındaki pediatri uzmanlarının ortaklık yapmasını ve çocuk esenlığı konularındaki son ilmî gelişmeleri uyma etmelerini özendirme paha. Cihan çapında çocukların esenlıklı ve adil bir hayat sürmelerini özendirme etmeyi amaçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri sahaındaki uzmanların ve araştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk esenlığı ve emrazı mevzularında bilgi paylaşmasını özendirme paha. Kasıntı, pediatri uzmanlarının çocuk esenlığı konularındaki son ilmî gelişmeleri uyma etmelerine ve bu detayları uygulamaya dönüştürmelerine yardımcı olabilir.
IPA aynı zamanda çocuk esenlığı mevzularında küresel bir rey birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk emrazının tedavisi konularındaki en kazançlı uygulamaları belirler. Kasıntı, çocuk esenlığı mevzularında eğitim bilimi veren programlar hazırlar. Bu programları cihan çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Kasıntı, farklı Uluslararası Kurumlar ile ortaklık yaparak çocukların gelecekleri dâhilin çaldatmaışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Iyilik Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak Birleşmiş Milletler seviyesinde gözmeler yaparak çocukların daha kazançlı bir ileri ortamında evetşamaları dâhilin projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve esenlıklı bir hayat dâhilin mukteza olan ortamlar mevzularında çaldatmaışır. Kasıntı, çocukların esenlıklı olarak evetşayacakları fiziksel, duygusal ve sosyal ortamların yaratılmasını özendirme paha. Bu konulara ilişkin politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının cihan çapında ortaklık yapmasına ve çocuk esenlığı konularındaki son ilmî gelişmeleri uyma etmelerine olanak tanıyan bir yapılıştur.

Published by

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://eskisehirwebtasarimseo.name.tr/ https://porselenurunler.name.tr/ https://antalyabolgeselhaber.name.tr/ https://ketojenikbeslenme.name.tr/ https://pazarlamaurunyonetimi.name.tr/ Heets Satın Al
Puro Satın Al puff bar satın al